menu
pikselPaczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Usługa czyszczenia suchym lodem z Karcher Ice Blaster IB 7

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena brutto: 0,01 zł
bez kosztów dostawy
0.01
Cena netto: 0,01 zł
bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Kärcher
Kod produktu: 20231102085712_20231115091647

Opis

Usługa czyszczenia suchym lodem Karcher Ice Blaster IB 7

 

                                Usługa wyceniana indywidualnie. Prosimy o kontakt z nami w celu otrzymania wyceny.

 

Telefon - 733 992 000 

Od poniedziałku do piątku od 8 do 16. W soboty 9 do 13.

Zapraszamy :)

 

Z przyjemnością prezentujemy naszą ofertę dla zakładów produkcyjnych!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży, serwisie i wynajmie maszyn do czyszczenia suchym lodem, a także oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia suchym lodem wraz z obsługą operatorską oraz sprzedaż suchego lodu do wykonania usługi. 

Korzyści z użycia metody czyszczenia suchym lodem:

 Skrócenie Czasu Przestojów: Dzięki metodzie "dry ice cleaning" proces czyszczenia suchym lodem jest znacznie szybszy, co minimalizuje przestoje produkcyjne i zwiększa ogólną wydajność.

 Optymalizacja Wydajności: Nasze rozwiązania umożliwiają czyszczenie sprzętu online, eliminując konieczność schładzania i demontażu. To skuteczny sposób na utrzymanie sprzętu w idealnym stanie bez konieczności zatrzymywania linii produkcyjnej.

 Środowiskowa Odpowiedzialność: Czyszczenie suchym lodem generuje minimalne ilości odpadów, eliminując wtórne strumienie odpadów, pozostałości i wilgoć. Jest to zrównoważony sposób na utrzymanie czystości, minimalizujący wpływ na środowisko. W metodzie tej nie są wykorzystywane żadne środki chemiczne.

 Bezpieczeństwo Powierzchni: Nasza metoda jest nieabrazyjna, co oznacza, że czyszczenie suchym lodem nie uszkadza podłoża. To gwarantuje długotrwałą integralność strukturalną powierzchni.Granulki suchego lodu o temperaturze -79 °C rozpędzają się do prędkości dźwięku a następnie uderzają w zanieczyszczoną powierzchnię. Różnica temperatur oraz energia kinetyczna sprawiają iż zabrudzenie zostaje wykruszone. Następnie cząsteczki lodu wnikają w szczeliny, gdzie podlegają sublimacji (przechodzenie
suchego lodu w postać gazu) równocześnie zwiększając swoją objętość ok. 400 razy, co powoduje „wysadzenie” brudu. Zużyty lód rozprasza się w powietrzu. 

 Doskonała Jakość i Redukcja Odpadów: Dzięki dokładnemu czyszczeniu maszyn i narzędzi, nasza metoda przyczynia się do utrzymania wyższej jakości produktów i redukcji ilości odpadów powstałych w procesie produkcyjnym.

 Korzystny Wpływ na Środowisko: Suchy lód, wyprodukowany z odzyskanego CO2, stanowi ekologiczne rozwiązanie, które nie przyczynia się do zwiększenia ilości tego gazowego składnika w atmosferze.

 Bezpieczeństwo Operatora: Czyszczenie suchym lodem eliminuje potrzebę stosowania środków chemicznych oraz ręcznego czyszczenia powierzchni, co zwiększa bezpieczeństwo operatora. Nietoksyczność i Nieprzewodzące: Suchy lód jest bezpieczny dla kontaktu z żywnością, certyfikowany i nieprzewodzący, co sprawia, że jest odpowiedni do szerokiego spektrum zastosowań komercyjnych.

Efektywny Podział Pracy: Nasza metoda znacząco redukuje czas i zasoby potrzebne do przeprowadzania procesów czyszczenia, co przekłada się na bardziej efektywny podział pracy.

Jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do konkretnych potrzeb Państwa produkcji. Skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze rozwiązania mogą zrewolucjonizować wasze procesy produkcyjne! 

 

Ice Blaster IB 7 ( 1.574-002.0 ) to mobilne urządzenie do stosowania z kompresorami wewnątrz zakładowymi. Przeznaczone jest do czyszczenia metodą strumieniową z wykorzystaniem suchego lodu.


Czyszczenie metodą strumieniową z wykorzystaniem lodu doskonale sprawdza się w przetwórstwie spożywczym, przy wytwarzaniu tworzyw sztucznych oraz na liniach produkcyjnych - szczególnie zaś do czyszczenia form wtryskowych i maszyn.

Jej zaletą jest brak konieczności demontowania linii produkcyjnych oraz suszenia maszyn po przeprowadzeniu czyszczenia, co wpływa na znaczne obniżenie kosztów produkcji związanych z przestojami.

 

piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl